W swojej ofercie posiadamy czytniki do kart i tachografów renomowanych marek VDO i MATT  Automotive .

 

DLKPro Tis-Compakt- to uniwersalny klucz firmy VDO do pobierania danych ze wszystkich rodzajów tachografów cyfrowych i kart kierowców . Posiada on podobne funkcje do  DLK Pro z tą różnicą że kluczem zintegrowane jest oprogramowanie do ewidencji i analizy danych z tachografów cyfrowych Tis-Compact.


Oprogramowanie Tis-Compact:

Pozwala na podgląd w komputerze:

 • daty poborów plików znajdujących się na kluczu;
 • przypomnienie o zbliżającym się terminie pobrań;
 • informacje o czasie prowadzenia, przerwie;
 • informacje o przekroczeniach i manipulacji (niezgodności danych);
 • wydarzenia i usterki;
 • przekroczenia prędkości. 
Tis-Compact przeznaczony jest dla małych firm transportowych które chcą uniknąć zakupu drogich programów do analizy danych w celu analizy danych oraz kontroli wykroczeń po pełniach przez swoich kierowców.
Obsługuje on maksymalnie 5 pojazdów i 10 kierowców. 

DLK Pro Download Key i  DLK Pro Download Key S– uniwersalne klucz firmy VDO do pobierania danych ze wszystkich rodzajów tachografów cyfrowych i kart kierowcy. 

Obok wbudowanego czytnika kart największą nowością jest 2,2” dotykowy wyświetlacz informujący o zbliżających się terminach pobrań danych jak również o naładowaniu baterii i statusie pobierania. O zakończeniu pobierania danych informuje mrugająca dioda LED oraz brzęczek.

Klucz ma wbudowaną pamięć 2GB, a ponadto dodatkowy slot na karty SD pozwalający na tworzenie automatycznej kopii zapasowej danych. Standardowe 2 GB pozwalają na 6000 kwartalnych pobrań.

Posiada on wbudowane oprogramowanie pozwalające na archiwizację danych oraz podgląd daty pobrania danych z karty i pojazdu i przypomnieniu o następnym terminie ich pobrania.

Wersja S dodatkowo pozwala na pobieranie danych z nowych tachografów inteligentnych obowiązkowo montowanych w pojazdach zarejestrowanych po 15 czerwca 2019r. 


Posiadamy również w sprzedaży Karty Licencyjne pozwalające na uaktualnienie starszych wersji DLK Pro do wersji S.

 

TachoDrive5 STD - Najnowszy czytnik do kart kierowców i tachografów cyfrowych firmy MATT Automotive. Urządzenie w aluminiowej obudowie, posiada kolorowy wyraźny wyświetlacz o przekątnej 2'8" z autorotacją, podświetlane przyciski, wydajny procesor, pamieć NAND flash, akumulator litowo-polimerowy ładowany z USB albo z sieci za pomocą załączonej ładowarki. TachoDrive 5 odczytuje każdy tachograf cyfrowy, odczyt kart kierowców odbywa się za pomocą wbudowanego czytnika lub przez tachograf. Nowością jest podgląd podsumowania czasu jazdy i odpoczynku.

Funkcje:

 • odczyt kart kierowców (wbudowanym czytnikiem lub przez tachograf)
 • odczyt tachografów cyfrowych,
 • zapisywanie plików w pamięci urządzenia,
 • konfigurowanie pobierania,
 • analiza i planowanie: podsumowanie czasu jazdy i odpoczynku.
Producent dołącz również oprogramowanie pozwalające spełnić prawne wymagania odnośnie pobierania i przechowywania danych z tachografów cyfrowych i kart kierowców TACHOMATT Yellow Light.

Pozwala ono na podejrzenie aktywności kierowcy z ostatnich 28 dni, kartę pracy, zweryfikowane poprawność pobranych danych oraz dokonanie ich analizy.